Hra na nástroje

Naši učitelé hry na nástroje

Pracují u nás kvalitní pedagogové, vesměs muzikanti s praxí v koncertování i v učení. Součástí našeho týmu je také muzikantka s praxí, která je zároveň speciální pedagožkou.

Patrik Henel

Patrik Henel

lektor

Je absolventem kytarové třídy Milana Tesaře na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a Filosofické fakulty UK, kde vystudoval obor filosofie. Podílel se na několika projektech v oblasti klasické hudby. Hraje v Martina Trchová trio.

Ondřej Škoch

Ondřej Škoch

lektor

Kytarista, baskytarista, skladatel a producent absolvoval na Konzervatoři a vyšší odborné škole Jaroslava Ježka v oboru jazzová kytara a kompozice. Jako kytarista a skladatel působil v hudebních uskupeních nejrůznějších žánrů: Chinaski, Manon 15, Marcipán, Šum Švistu, Vesna Cáceres, Tam Tam Orchestra.

Mirka Famfulíková

Mirka Famfulíková

lektorka

Vystudovala na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka obor skladba a populární zpěv, výborně hraje i na klavír. U nás bude učit zpěv, klavír, skladbu, také improvizaci u zpěváků. Kapelnice a duše kapely Jazzevec.

Jana Havláková

Jana Havláková

lektorka

Vystudovala VOŠ Jaroslava Ježka, obor housle. Krásně zvládá klasickou hudbu, ale i jazz a improvizace. U nás bude učit housle, ale také kapely.

Tereza Fritschová

Tereza Fritschová

lektorka

Vystudovala na Pražské konzervatoři hru na hoboj, nyní studuje na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Věnuje se i hře na barokní hoboj a renesanční šalmaj, také klasickému zpěvu, který studovala na Konzervatoři Jana Deyla. Hostuje v Českém národním symfonickém orchestru. U nás bude učit hoboj, flétny (sopránovou a altovou, případně i sopraninku, ale také klavír a zpěv.