Kapelová souhra

Naši lektoři kapelové souhry

Pracují u nás kvalitní pedagogové, vesměs muzikanti s praxí v koncertování i v učení. Součástí našeho týmu je také muzikantka s praxí, která je zároveň speciální pedagožkou.

Ondřej Škoch

Ondřej Škoch

lektor

Kytarista, baskytarista, skladatel a producent absolvoval na Konzervatoři a vyšší odborné škole Jaroslava Ježka v oboru jazzová kytara a kompozice. Jako kytarista a skladatel působil v hudebních uskupeních nejrůznějších žánrů: Chinaski, Manon 15, Marcipán, Šum Švistu, Vesna Cáceres, Tam Tam Orchestra.

Patrik Henel

Patrik Henel

lektor

Je absolventem kytarové třídy Milana Tesaře na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a Filosofické fakulty UK, kde vystudoval obor filosofie. Podílel se na několika projektech v oblasti klasické hudby. Hraje v Martina Trchová trio.

Radek Kašpar

Radek Kašpar

lektor

Je výtečným saxofonistou, klarinetistou a pianistou, skládá originální jazzové skladby. Hrál a hraje v kapelách J.A.R., XINDL X, Laura a její tygři, Nightwork, Ondřej Brzobohatý, Monkey Business, Madfinger, Ivana Fitznerová kvintet a TOČR.

Karel Heřman

Karel Heřman

lektor

Vystudoval na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka obor skladba, je vynikajícím skladatelem i pianistou. Hraje na klávesy v kapele Michala Hrůzy.

Ivana Fitznerová

Ivana Fitznerová

lektorka

Vystudovala na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka obor skladba, věnuje se dlouhodobě psaní vlastních textů, klasických skladeb i jazzových šansonů a písní a vedení kapely Ivana Fitznerová kvintet.

Jana Havláková

Jana Havláková

lektorka

Vystudovala VOŠ Jaroslava Ježka, obor housle. Krásně zvládá klasickou hudbu, ale i jazz a improvizace. U nás bude učit housle, ale také kapely.